Na żywo za 0 zł

Notuj sprytnie -
twórz mapy myśli

Chcesz zaoszczędzić czas na nauce, jednocześnie zapamiętując więcej w krótszym czasie? Zapisz się na szkolenie, a w godzinę pokażę Ci jak notować w języku Twojego mózgu, by Twoja nauka była skuteczna i długotrwała. Przedstawię Ci sprawdzone sposoby na stworzenie mapy myśli w zaledwie kilka minut.

Kiedy?

16.09

10:00

Szkolenie jest DARMOWE, a cała wiedza zostanie już z Tobą na zawsze, więc nie czekaj tylko zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu

O czym będzie szkolenie NOTUJ SPRYTNIE?

BIOTECHNOLOG, STUDENTKA 6 ROKU KIERUNKU LEKARSKIEGO

Cześć, jestem Sara

BIOTECHNOLOG, STUDENTKA 6 ROKU KIERUNKU LEKARSKIEGO

i przeprowadzę Cię za rękę przez otchłań klasy maturalnej. Przed Tobą poprowadziłam pro100 do celu już ponad 1000 maturzystów, więc o nic się nie martw tylko zarezerwuj miejsce na szkoleniu i rozpocznij nową przygodę.

Od ponad 10-ciu lat pomagam maturzystom wystrzelić ich wyniki w kosmos. Jestem szczęściarą, bo w moim przypadku pasja, praca i wykształcenie spotykają się w jednym miejscu. Chcę się tym dzielić, dlatego organizuję darmowe szkolenie, na które Cię zapraszam.

Co uczniowie mówią o poprzednich szkoleniach?

“Oprócz tego, że wiesz co i jak jest dobrze, i potrafisz to super wytłumaczyć to bardzo dobrze się Ciebie słucha. Masz mega ciepły głos.”
“Jejku, dziękuję Bogu, że trafiłam na ten webinar i ktoś w końcu mi to uświadomił, nawet na korepetycjach nikt mi tego nie powiedział, więc tym bardziej dziękuję.”
"Super, masz świetne pomysły, więc trzeba je promować jak najbardziej. Dziękuję (myślę, że w imieniu większości maturzystów).”
“Brałam udział w Pani kursie i darmowych akcjach przez cały rok, a dziś sprawdziłam odpowiedzi w kluczu i jestem przeszczęśliwa .”
“Było super! Wszystko jasno wytłumaczyłaś. Fajnie, że zrobiłaś to na podstawie zadań, a nie tak sucha teoria. Łatwiej się było połapać o co chodzi. Dzięki!”
“Cudowne były te webinary z chemii i biologii.”

Czy szkolenie jest dla Ciebie?

Jeśli zgadzasz się z którymś z powyższych zdań
to SZKOLENIE zdecydowanie jest dla Ciebie!

BONUS

Do szkolenia otrzymasz materiały pdf, które zostaną z Tobą na zawsze. To nie będzie jedynie szkolenie teoretyczne, bo ja jestem praktykiem! Za mną uczysz się przez doświadczenie, dlatego podczas szkolenia w swoim domu przy kubku porannej kawy lub herbaty wykonasz swoją pierwszą całkowicie świadomą i turboskuteczną mapę myśli.

Efekty tego szkolenia zobaczysz już po godzinie 🔥

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA SZKOLENIU

© copyright Bio-Chem pro100 2023

×
×

Koszyk