Bio-Chem pro100

Listopad się kończy, za oknem wieczny deszcz, a Ty możesz czuć się rozczarowany nieefektywną nauką, być do tyłu z materiałem, a może jesteś przygnębiony i nie wiesz jak zacząć, mimo, że maj się zbliża...

wyzwanie #dobrystart

Przed Tobą 8-dniowe całkowicie DARMOWE wyzwanie, na którym osobiście pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy i ZACZĄĆ naukę do tegorocznej matury z biologii i chemii – TERAZ!

8 DNI

sTART 27. LISTOPADA

MATERIAŁY NA ZAWSZE

Moją misją jest odpalić Twoją maturalną rakietę i nauczyć cię samozielnej obsługi jej silników

TERAZ ZACZNIJ Z NAMI NAUKĘ,

PÓŹNIEJ ŚWIĘTUJ Z NAMI SUKCES!

CODZIENNE WSPARCIE

STRATEGIA DZIAŁANIA

TRANSMISJE NA ŻYWO

 • Indywidualny plan nauki

  Już nie będziesz zastanawiać się godzinami co przerabiać, po prostu usiądziesz i dzień po dniu zrealizujesz swój plan

 • BONUS

  Dzięki niemu wielokrotnie zwiększysz swoje szanse na wyższy wynik. Jest tak super, że ciężko mi nie napisać nic więcej...

 • Motywacja

  Masz moje wsparcie. Będę z Tobą każdego dnia wyzwania pokonywać trudności jakie Cię spotkają podczas przygotowanych zadań.

 • Techniki efektywnej nauki

  Pomogę Ci indywidualnie dopasować do Ciebie technikę efektywnej nauki, dzięki czemu dobrze wykorzystasz miesiące pozostałe do matury

 • Notatki z biologii i chemii

  Czekają już na Ciebie kolorowe notatki , które pomogą Ci rozpocząć naukę podczas wyzwania

 • Akademia Sukcesu

  Jako pierwszy poznasz szczegóły mojego NOWEGO MEGAPROJEKTU, który ruszy niebawem. W Akademii będzie TYLKO 7 miejsc, a Ty uczestnicząc w wyzwaniu otrzymasz pierwszeństwo zapisów.

Ilość miejsc ograniczona

Wolne miejsca znikają, dlatego najlepiej już TERAZ zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!

Sara nauczyciel

WYZWANIE POPROWADZI

sARA KASPRZYK-ANDRZEJCZAK

magister biotechnologii i studentka 6-ego roku kierunku lekarskiego

Moje życie od ponad 10-ciu lat jest związane z nauką i działalnością edukacyjną. Dla przyszłych maturzystów na co dzień prowadzę platformę www.biochempro100.pl która zawiera materiał z biologii i chemii, niezbędny podczas przygotowań do matury. Być może znasz mnie z social mediów, na których dzielę się moją wiedzą oraz motywuję do nauki licznymi wydarzeniami i wyzwaniami. Nauka i edukacja w moim przypadku połączyła silna pasja popularyzatorska, dlatego zajęcia ze mną są nie tylko wartościowe merytorycznie, ale też prowadzone w taki sposób, by zdobyta wiedza została w głowie na długi czas.

Moje działania wynikają  z silnego poczucia misji, by odpalić Twoją maturalną rakietę i nauczyć Cię samodzielnej obsługi silników, a kiedy spełniony wrócisz z wyprawy ja już będę czekała z szampanem, którego razem wypijemy.

nie czekaj

dołącz do wyzwania teraz

Bio-Chem pro100

×
×

Koszyk